Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kobiernicach wraz z Parafią św. Urbana w Kobiernicach zorganizowała szkolno – parafialny V PIKNIK RODZINNY pod hasłem „W RODZINIE SIŁA”, który odbył się w sobotę, 16.10.21r. w godz. 14:00 – 18:00 przed Dworkiem w Kobiernicach.
Otwarcia pikniku dokonali przedstawiciele organizatorów, dyrektor szkoły, Pani Barbara Białkowska oraz ksiądz proboszcz, Jan Franc, przecinając już tradycyjnie wstęgę.
Celem pikniku było przede wszystkim aktywne spędzenie czasu w rodzinnym gronie oraz wspaniała zabawa dzieci, liczne gry, konkursy, zabawy.

ZAPOWIADANE ATRAKCJE dmuchany plac zabaw, a w nim: byk rodeo, gigantyczne piłkarzyki, kule śmiechu, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne; stoisko miodowe, stoisko gier bez prądu.

Lokalna straż pożarna dała pokaz strażacki.
NAGRODY, NAGRODY, ACH NAGRODY!
TO BYŁO TO, CO DAWAŁO UŚMIECH, ZOBACZCIE SAMI W PONIŻSZEJ GALERII.
I oczywiście można było najeść się do woli, lub jak kto woli posmakować wszystkiego po trochu, ponieważ był pyszny poczęstunek: domowe ciasta, kiełbaska z grilla, duszonki, grochówka wojskowa.
O godzinie 15-ej udaliśmy się na boisko szkole, gdzie wspólnie przekazaliśmy motto pikniku w górę. Na boisku był narysowany sprejem napis „W rodzinie siła”. Naszym zadaniem było cały ten napis wypełnić ludźmi, ustawialiśmy się jeden obok drugiego, tak aby żadna literka nie pozostała pusta. Naszą jedność sfilmował, sfotografował dron. I najważniejsze żadna literka nie była pusta, to dzięki Wam Uczniom, Rodzicom, Mieszkańcom Kobiernic i oczywiście Nauczycielom.
Było nas bardzo, bardzo dużo, pokazaliśmy, że jesteśmy w tym dniu razem.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMAGALI W ORGANIZACJI PIKNIKU!!!
DZIĘKUJEMY SPONSOROM, NIE SPODZIEWALIŚMY SIĘ TAKIEJ OFIARNOŚCI Z WASZEJ STRONY, TYM PODZIĘKOWANIA WIĘKSZE!!!
WSZYSTKIE PIENIĄDZE, KTÓRE ZEBRALIŚMY PRZEKAZANE ZOSTANĄ NA POTRZEBY PAŃSTWA DZIECI. DZIĘKUJEMY!!!
Zapraszamy serdecznie za… rok…

Galeria zdjęć dostępna tutaj: https://parafia-kobiernice.pl/galerie/piknik-szkolno-parafialny-2021/