XXVI ZWYKŁA 25.09.2022

W tym tygodniu w liturgii:

Wtorek św. Wincentego a Paulo

Środa św. Wacława. W tym dniu po raz kolejny o godz. 15.00 odbędzie się koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach świata. W tym roku intencją główną modlitwa o pokój na Ukrainie a my chcemy podejmując tę modlitwę chcemy również prosić o dobre przeżycie konsekracji naszego kościoła. My zgromadzimy się na placu starego kościoła.

Czwartek świętych Archaniołów Michała, Rafała, Gabriela

Piątek św. Hieronima

W środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszamy osoby które z różnych przyczyn nie przystąpiły w minionych latach do sakramentu bierzmowania a chciałyby przyjąć ten sakrament.

W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych

Sobota św. Teresy od Dzieciątka Jezus, to zarazem I sobota miesiąca. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W sobotę o 18.00 poświecenie różańcy dla dzieci z klasy III.

Nabożeństwo różańcowe w przyszłą niedzielę o 17.30.

Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegłą niedziele ofiary a także na konto na cele parafialne w wysokości 7585 zł. a także za ofiarę złożoną na cele ministranckie. Dziękujemy również ofiarodawcom renowacji relikwiarza św. Urbana – który dzisiaj znajduje się na ołtarzu. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszelką Waszą ofiarność.

Jak już wiadomo 23 października odbędzie się konsekracja naszego kościoła. Z tej okazji chcemy naszą świątynię przygotować na to wydarzenie. Dlatego w najbliższy czwartek, piątek i sobotę zapraszamy wszystkich do prac porządkowych. Bardzo serdecznie prosimy o pomoc i na nią liczymy .

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym o przygotowaniach do bierzmowania zaś w Niedzieli o aniołach którzy czuwają, ratują, prowadzą, zwiastują i strzegą. Jest do nabycia Ewangelia 2023 w formacie małym 11 zł. dużym 22 zł.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.