XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021

Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu wspieramy nasze radio diecezjalne Anioł Beskidów. Po Mszy św. o godz. 10.30 koncert organowy na który serdecznie zapraszamy.

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na rzecz naszej parafii, a także przekazywane na konto naszej parafii i też indywidualnie.

W liturgii tego tygodnia:

Poniedziałek świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Wtorek św. Mateusza

Czwartek św. Ojca Pio

Piątek rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku Białej

Bóg zapłać za ofiary na pomoc mieszkańcom Afganistanu zostało przekazane 2210 zł.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym o aktualności przesłania z objawień w La Salette. W Niedzieli o Ojcu Pio, a także na piechotę do Rzymu i zanim zadzwonisz do egzorcysty.  Również warto już zaopatrzyć się w rozważania Ewangelii na przyszły rok Ewangelia 2022.

W kinach można obejrzeć film o bł. Kard. Wyszyńskim: „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”, a w październiku do kin wejdzie film „Fatima”.

W piątek o 17.00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych, a o 19.00 Oazy Młodzieżowej.

Zapowiedzi: Jakub Stwora zam. Kobiernice i Helena Jarząbek zam. Zakopane

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Rodaka i śp. Józefa Nycza polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.