III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04.2024

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną. O godz. 17.00 nabożeństwo Droga Światła prowadzone przez Wspólnotę Adoramus.

Dzisiejsza niedziela jest dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego. We wszystkich kościołach w Polsce, na każdej Mszy Świętej, będziemy modlić się w tej intencji.

W środę na wieczorną Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców uczniów klasy IV w ramach przygotowania do I Rocznicy Komunii św.

W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku miesiąca.

W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne. Trwają prace przy malowaniu dachu kościoła. Zostały zamówione okna do kaplicy św. Urbana jak i do przejścia pomiędzy zakrystiami. Koszt wymiany tych okien to 46162 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na kościół.

Zachęcamy do sięgnięcia po nowy numer Niedzieli a w nim komu wierzy współczesny człowiek, o tym jak wiara matki uratowała syna i Karol Gnat opowiada o tym jak dzięki Biblii odnalazł Boga. W Gościu Niedzielnym artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę.

Zapowiedzi: Radosław Laszczak zam. Kobiernice i Weronika Urbańczyk zam. Kozy

O posprzątanie kościoła prosimy parafian z ul. Korzonkiewicza

Dekanalne Duszpasterstwo Młodzieży organizuje wyjazd na XXVIII Spotkanie Młodych na Lednicy 1.06. br. Przewidywany(może ulec zmianie) koszt wyjazdu to: 180 zł (w tym przejazd, pakiet pielgrzyma, ubezpieczenie). Zapisy (do 5.05.) wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 70 zł w zakrystii.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jacka Wiercimaka polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.