II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021

Dzisiaj swoją modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy dzieci w Afryce. Za wszelką pomoc składamy podziękowanie.

W niedziele Wielkiego Postu o 17.00 Gorzkie żale, w piątki o 17.00 i 19.00 Droga krzyżowa. W środy nabożeństwo ku czci św. Józefa, w czwartki ku czci Matki Bożej Częstochowskiej.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszami św. a także w czwartek w czasie Godziny Świętej od 16.00 a także w piątek od 16.00.

W pierwszy czwartek w czasie Godziny Świętej modlimy się w intencji osób powołanych do służby w Kościele i o nowe powołania. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do tej modlitwy.

Odwiedziny z posługą sakramentalną chorych i starszych w piątek. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do 19.00. W sobotę nabożeństwo do Matki Bożej po porannej Mszy św.

W środę spotkanie całej Rady Parafialnej.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym kolejna część rekolekcji pt. Któryś za nas cierpiał rany, o duszpasterstwie małżeństw które nie mogą mieć dzieci, a także Syria kraj którego właściwie nie ma. W Niedzieli jak chronić dzieci, a także skandal miłosierdzia. Dla dzieci nowy numer MGN.

Bóg zapłać za Waszą ofiarność na cele parafialne. W ubiegłą niedzielę została złożoną ofiara w wysokości 7405 zł.

W tym tygodniu troskę o posprzątanie kościoła powierzamy parafianom z Górek.

Wszystkim życzymy owocnego czasu wielkopostnego.