IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04.2024

Dzisiaj przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele. Ofiarami do puszki przy wejściu do kościoła możemy wesprzeć Diecezjalne radio Anioł Beskidów.

Bóg zapłać za ofiary dzisiaj składane na cele parafialne. Dziękujemy również za ofiary na nasz kościół 1000 zł. a także 2150 zł.  od ofiarodawców spoza naszej parafii. A także za inne ofiary składane na cele parafialne.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Ks. Korzonkiewicza i ofiarę na kościół.

W tym tygodniu w liturgii:

Wtorek św. Wojciecha

Czwartek św. Marka. W tym dniu po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

W sobotę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo o uzdrowienie duchowe i fizyczne za wstawiennictwem św. Szarbela.

W piątek 32 rocznica święceń biskupich bp. Tadeusza Rakoczego – modlimy się w jego intencji.

W środę po wieczornej Mszy św. pierwsza próba przed I Komunią św.

W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie z osobami które nie przystąpiły wcześniej do sakramentu bierzmowania, a chcą do niego przystąpić.

Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lipnicy 4.05 prosimy o dokonanie wpłaty 130 zł. oraz uzupełnienie numeru pesel w celu dokonania ubezpieczenia. Są jeszcze wolne miejsca.

ZAPOWIEDZI: Maciej Felsch zam. Kobiernice Inga Utrata zam. Bielsko Biała

Zachęcamy do sięgnięcia po nowy numer Niedzieli a w nim o odwadze bycia katolikiem, po co nam ciało w niebie i więzienie za zdrowy rozsądek? W Gościu Niedzielnym o ważnym watykańskiej deklaracji o godności człowieka, a także jak siostra Faustyna modliła się za kapłanów i o nowym szlaku św. Wojciecha. W Historii Kościoła o kulcie maryjnym, skąd wzięły się rysy na ikonie jasnogórskiej.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.