VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 5.05.2024

Nabożeństwa majowe w niedziele o godz. 17.30 w dni powszednie o 18.00 i po nich Msza św. W modlitwie pamiętamy o maturzystach.

W tym tygodniu w liturgii:

Poniedziałek świętych apostołów Filipa i Jakuba

Środa św. Stanisława biskupa i męczennika. W tym dniu ks. Biskup udzieli święceń diakonatu 2 akolitom naszej diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o kandydatach do święceń.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni modlitw o urodzaje tzw. Dni Krzyżowe. Chcemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy.

Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

We wtorek próba przed rocznicą pierwszej Komunii św. po wieczornej Mszy św. W piątek od 17.00 Spowiedź św. dla uczniów klasy IV i ich krewnych.

Bóg zapłać za ofiary przekazywane na cele parafialne czy to indywidualnie czy też na konto naszej parafii. Dziękujemy również za udekorowanie kwiatami ołtarza.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Niedzieli o nadziei większej od ran, wspomnienie poety Ernesta Bryla i katastrofalnej polskiej demografii. W Gościu Niedzielnym o świętych filarach polskiej maryjności, a coraz powszedniejszej całodziennej a nawet całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Pożegnaliśmy zmarłego Remigiusza Rozmusa polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką Matki Najświętszej.